EHBO en reanimatie
'

"Leer reanimeren en red levens, want elke seconde telt".
Tijdens deze training leer je:
* Hoe je een bewusteloos slachtoffer benadert;
* Wanneer en hoe je moet reanimeren; en
* het gebruik van een AED.
"Weet wat je moet doen en durf te starten met reanimeren".
Samen met de andere cursisten oefen je alle reanimatiestappen op oefenpoppen en maak je gebruik van een oefen-AED. Dit alles met als doel dat jij weet hoe te handelen in een noodsituatie!
Indien competent bevonden, kan desgewesnt na afloop een certificaat verstrekt worden. De kosten hiervan bedragen EUR 5,00.
"De overlevingskans van slachtoffers neemt bij reanimeren met AED aanzienlijk toe".

‘Weet wat je moet doen en durf te starten met reanimeren.’
Tijdens deze training leer je:
* hoe je een bewusteloos baby/kind benadert;
* wanneer en hoe je een baby/kind moet reanimeren; en
* het gebruik van een AED bij een baby/kind.
‘Leer reanimeren en red levens, want elke seconde telt.’
Samen met de andere cursisten oefen je alle reanimatiestappen op oefenpoppen en maak je gebruik van een oefen-AED. Dit alles met als doel dat jij weet hoe te handelen in een noodsituatie!
Indien competent bevonden, kan desgewenst na afloop een certificaat verstrekt worden. De kosten hiervan bedragen € 5,00.

Kinderen kunnen weleens verrassend uit de hoek komen… en laat dat net een klein hoekje zijn waar een ongelukje in zit!
U als (groot)ouder, verzorger, leidster of oppas, volgt de cursus EHBO aan baby’s en kinderen, zodat u kundiger en zelfverzekerder hulp kunt verlenen. In 1 cursusdag leert u, volgens de richtlijnen van het Oranje Kruis, over het gedrag en de ontwikkeling van het kind, kinderziektes, veel voorkomende letsels bij baby en kind en omgaan met stoornissen in de vitale functies (reanimatie).
Aan deze cursusdag is geen examen verbonden. Indien gewenst kan een certificaat van deelname worden uitgereikt.
De cursus vindt plaats op zaterdag 12 maart. We starten om 09:00 uur en gaan door tot 16:00 uur. Je dient zelf voor een lunch te zorgen.
Desgewenst kan na afloop het boek EHAK (€ 19,95) en/of een verbanddoos (€ 25,00) gekocht worden van de docente.